Simfer 4401SGRBB Cooker, Gas hob, Gas oven, Width 50 cm, Mechanical control Simfer | Cooker | 4401SGRBB.1 | Hob type Gas | Oven
- TootjadSimfer
- Mudel: 4401SGRBB.1
- Saadavus: 5
-
223€
Simfer 4401SGRBB Cooker, Gas hob, Gas oven, Width 50 cm, Mechanical control Simfer | Cooker | 4401SGRBB.1 | Hob type Gas | Oven type Gas | White | Width 50 cm | Depth 55 cm | 49 L
| All | |
| Ahju suurus | 49 L |
| Ahju tüüp | Gas |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 35.00 kg |
| Gross width (mm) | 549.00 mm |
| Kate | Metal |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Laius | 50 cm |
| Net weight | 33.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Gas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Simfer |
| Producer product family | Cooker |
| Producer product name | 4401SGRBB.1 |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.29 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: simfer 4401sgrbb cooker, gas hob, gas oven, width 50 cm, mechanical control simfer cooker 4401sgrbb1 hob type gas oven, 4401sgrbb1, simfer, eraldiseisvad pliidid





