Simfer Hob H3.200.VGRIM Gas, Number of burners/cooking zones 2, Rotary knobs, Stainless steel
- TootjadSimfer
- Mudel: H3.200.VGRIM
- Saadavus: 5
-
104€
Simfer Hob H3.200.VGRIM Gas, Number of burners/cooking zones 2, Rotary knobs, Stainless steel
| All | |
| Aeglane põleti-/küpsetusala | 950 W |
| Bruto Sügavus (mm) | 570.00 mm |
| Brutokaal | 5.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 150.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 350.00 mm |
| Ekraan | No |
| Elektrooniline süüde | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Rotary knobs |
| Laius | 30 cm |
| Leegikustutusseade | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Muud funktsioonid | NG as default, SPARE ENJECTOR for LPG |
| Netokaal | 4.8 kg |
| Paber/Papp | 1000 g |
| Päritoluriik | Turkey |
| Pealispinna tüüp | Steel |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | H3.200.VGRIM |
| Raami tüüp | Enameled |
| Raami värv | Black |
| Sisseehitatud aku | No |
| Suur põleti-/küpsetusala | 2900 W |
| Taara kaal (kg) | 1 kg |
| Taimer | No |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Gas |
| Võimsusastete arv | 3 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: simfer hob h3200vgrim gas, number of burnerscooking zones 2, rotary knobs, stainless steel, h3200vgrim, simfer, pliidiplaadid


