Singer Sewing Machine | 14SH654 | Number of stitches 6 | White
- TootjadSinger
- Mudel: 14SH654
- Saadavus: 5
-
321€
Singer Sewing Machine | 14SH654 | Number of stitches 6 | White
| All | |
| Automatic threading | No |
| Automatic winding | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 775.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 6 |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Pöörlemiskiirus | 1300 RPM |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | 14SH654 |
| Süstiku tüüp | N/A |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Sewing Machine |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







