Singer Sewing Machine 3333 Fashion Mate Number of stitches 23, Number of buttonholes 1, White
- TootjadSinger
- Mudel: 3333
- Saadavus: 5
-
202€
Singer Sewing Machine 3333 Fashion Mate™ Number of stitches 23, Number of buttonholes 1, White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Automatic winding | Yes |
| Brutokaal | 7.20 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 470 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Muud funktsioonid | Adjustable Stitch Length Needle Threader Led Lightning |
| Netokaal | 5.20 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 23 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | 3333 Fashion Mate |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Süstiku tüüp | Vertical |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Yes |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine 3333 fashion mate number of stitches 23, number of buttonholes 1, white, 3333, singer, omblusmasinad



