Singer Sewing Machine HD6605C Heavy Duty Number of stitches 100, Number of buttonholes 6, Grey
- TootjadSinger
- Mudel: HD6605C
- Saadavus: 4
-
429€
Singer Sewing Machine HD6605C Heavy Duty Number of stitches 100, Number of buttonholes 6, Grey
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 505 mm |
| Brutokaal | 7.54 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 345 mm |
| Brutolaius (mm) | 240 mm |
| Ekraan | LCD |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.041814 m |
| Netokaal | 6.09 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Nööpaukude arv | 6 |
| Paber/Papp | 1400.00 g |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 100 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50 g |
| Pöörlemiskiirus | 1100 RPM |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | HD6605C Heavy Duty |
| Sisseehitatud aku | No |
| Süstiku tüüp | Horizontal |
| Taara kaal (kg) | 1.45 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | All Purpose Foot, Buttonhole Foot, Blind Hem, Zipper Foot, Satin Stitch Foot, 4 x Bobbins, Large Spool Holder, Small Spool Holder, Spool Pin Felt, Auxiliary Spool, L Screwdriver, Brush / Seam Ripper, Soft Cover, Pack Of Needles. |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Computerised |
| Vaba õlg | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: singer sewing machine hd6605c heavy duty number of stitches 100, number of buttonholes 6, grey, hd6605c, singer, omblusmasinad





