Singer Sewing Machine Simple 3232 Number of stitches 32 Number of buttonholes 1 White
- TootjadSinger
- Mudel: 3232
- Saadavus: 4
-
194€
Singer Sewing Machine Simple 3232 Number of stitches 32 Number of buttonholes 1 White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Gross weight | 7.05 kg |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Muud funktsioonid | Easy Stitch Selection Dial Front Loading Bobbin Reverse Snap-On Presser Feet Extra High Pressor Foot Lifter |
| Net weight | 6.25 kg |
| Nööpaugu tüüp | Fully automatic 1-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Piste pikkus | Adjustable Stitch Length |
| Pistete arv | 32 |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | Simple 3232 |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | General Purpose Foot, Zipper Foot, Buttonhole Foot, Button Sewing Foot, Seam Ripper/Lint Brush, Edge/Quilting Guide, Pack of Needles, Auxiliary Spool Pin, Bobbins (Class 15 transparent), Thread Spool Caps, Screwdriver, Darning Plate and Soft Dust Cover |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Slide off the Removable Storage Compartment for access to the free arm, making it eas to sew trouser hems, sleeve cuffs and other smaller or tubular projects |
| Volume (m3) | 0.0340515 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine simple 3232 number of stitches 32 number of buttonholes 1 white, 3232, singer, omblusmasinad

