IRIScan Pro 5 IRIS
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 380 mm |
| Brutokaal | 2.25 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 180 mm |
| Brutolaius (mm) | 175 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 535 mm |
| Gross height master carton | 395 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Liides | USB 2.0 |
| Maht (m3) | 0.01197 m |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Apple MacOS X 10.9 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Muud funktsioonid | 1000 scans per day 23 ppm (mono) / 17 ppm (colour) ADF (20 pages) Contact Image Sensor Automatic Duplexing |
| Net weight master carton | 13.5 kg |
| Netokaal | 1.25 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 DPI |
| Paber/Papp | 999 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1 g |
| Producer product family | IRIScan |
| Producer product name | Pro 5 IRIS |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skanneri tüüp | Document scanner - desktop |
| Taara kaal (kg) | 1 kg |
| Tare weight master carton | 1.419 kg |
| TI kaal (kg) | 0.045 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: iriscan pro 5 iris, 459035, iris, skannerid





