Sony Headphones | WF-C510 | Bluetooth | In-ear | Wireless | Blue
- TootjadSony
- Mudel: WFC510L.CE7
- Saadavus: 2
-
57€
Sony Headphones | WF-C510 | Bluetooth | In-ear | Wireless | Blue
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Multipoint Connection, Ambient Sound Mode and EQ customisation |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2389 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | WF-C510 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Blue |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: sony headphones wf-c510 bluetooth in-ear wireless blue, wfc510lce7, sony, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid





