Sony SA-SW5 Wireless 300W Subwoofer for HT-A9/A7000
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 480 mm |
| Brutokaal | 16.9 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 495.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 377.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kaasaskantav | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0895752 m |
| Näivtakistus | 2 |
| Netokaal | 13.92 kg |
| Paber/Papp | 2384.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 599.00 g |
| Põhiseadme mõõdud (l x s x k) | 277 x 422 x 409 mm |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | Subwoofer for HT-A9/A7000 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.98 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Võimsus | 300 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: sony sa-sw5 wireless 300w subwoofer for ht-a9a7000, sasw5cel, sony, kolarid





