Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black
- TootjadSony
- Mudel: KD55X85LB.CEI
- Saadavus: 5
-
1 048€
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black
| All | |
| 3D-ühilduvus | No |
| Aastane energiakulu | 76 kWh |
| CI Slot | CI+ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 |
| Ekraani diagonaal | 55" (139cm) |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Energiatõhususe klass | F |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 842.00 mm |
| Gross weight | 24.00 kg |
| Gross width (mm) | 1348.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 122.8 x 33.6 x 78.4 mm |
| Net weight | 20.32 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2946.40 g |
| Plastic (No PET) | 736.60 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | TV |
| Producer product name | KD55X85L |
| Tare weight (kg) | 3.68 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 300 x 300 mm |
| Volume (m3) | 0.18 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 6000.00 g |





















