SALE OUT. Acer TravelMate TMP414-53-TCO-32AV 14 WUXGA IPS i3-1315U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe Graphics/Win11HOME/Eng kbd/Gray/
- TootjadAcer
- Mudel: NX.B1TEL.005SO
- Saadavus: 1
-
844€
SALE OUT. Acer TravelMate TMP414-53-TCO-32AV 14“ WUXGA IPS i3-1315U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe Graphics/Win11HOME/Eng kbd/Gray/3Y Warranty | Acer Warranty 35 month(s) | DEMO
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 78.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Acer |
| Saleout | DEMO |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 35 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



