SALE OUT. Dell Latitude 5450 | 14 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | 60 Hz | Intel Core Ultra 7 | 165H | 16 GB | DDR5 | Solid-
- TootjadDell
- Mudel: 1005432177/2SO
- Saadavus: 1
-
1 015€
SALE OUT. Dell Latitude 5450 | 14 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | 60 Hz | Intel Core Ultra 7 | 165H | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language Estonian | Keyboard backlit | Warranty 34 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | SCRATCH ON TOP COVER
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Akuelementide arv | 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 2.59 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Estonian |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 149.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Latitude |
| Producer product name | 5450 |
| Protsessori mudel | 165H |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.0 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Saleout | SCRATCH ON TOP COVER |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 34 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |



