SALE OUT. Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 15.1 WQXGA AMD R5 7535HS/16GB/512GB/AMD Radeon 660M/WIN11 Home/ENG kbd/Grey/2Y Warranty
- TootjadLenovo
- Mudel: 83J3004GNTSO
- Saadavus: 1
-
764€
SALE OUT. Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 15.1 WQXGA AMD R5 7535HS/16GB/512GB/AMD Radeon 660M/WIN11 Home/ENG kbd/Grey/2Y Warranty | Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 | Cloud Grey | 15.1 " | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | AMD Ryzen 5 | 7535HS | 16 GB | Soldered LPDDR5x | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 660M Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Warranty 18 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | DEMO
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.1 " |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 660M Graphics |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross weight | 2.07 kg |
| Gross width (mm) | 236.00 mm |
| HD tüüp | WQXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Mälu taktsagedus | 6400 MHz |
| Muud funktsioonid | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader |
| Net weight | 1.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 483.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | IdeaPad |
| Producer product name | Slim 5 15ARP10 |
| Protsessori mudel | 7535HS |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.55 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Saleout | DEMO |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5x |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | Cloud Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 18 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |




