SALE OUT. Epson Singlepack Ink Cartridge XL Cyan | SALE OUT. Epson C13T11D240 | Ink cartrige | Cyan | DAMAGED PACKAGING
- TootjadEpson
- Mudel: C13T11D240SO
- Saadavus: 2
-
82€
SALE OUT. Epson Singlepack Ink Cartridge XL Cyan | SALE OUT. Epson C13T11D240 | Ink cartrige | Cyan | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 77.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Kasseti suurus | XL |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1333.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T11D240 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-C5890DWF WorkForce Pro WF-C5390DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out epson singlepack ink cartridge xl cyan sale out epson c13t11d240 ink cartrige cyan damaged packaging, c13t11d240so, epson, tindid ja toonerid, arvutite lisaseadmed ja tarvikud


