SALE OUT. Sony FX30B 35mm Interchangeable-Lens Cinema Camera (without XLR) | SALE OUT. Sony DAMAGED PACKAGING
- TootjadSony
- Mudel: ILMEFX30BB.CECSO
- Saadavus: 1
-
1 990€
SALE OUT. Sony FX30B 35mm Interchangeable-Lens Cinema Camera (without XLR) | SALE OUT. Sony DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 134.00 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 245.00 mm |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 358.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Sony |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



