Gigabyte REFURBISHED, USED, WITHOUT INSTRUCTIONS, WITHOUT ORIGINAL BOX, WITHOUT ANTENNA
- TootjadGigabyte
- Mudel: X870 GAMING X WIFI7SO
- Saadavus: 2
-
241€
Gigabyte REFURBISHED, USED, WITHOUT INSTRUCTIONS, WITHOUT ORIGINAL BOX, WITHOUT ANTENNA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Net weight | 0.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 328.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Saleout | REFURBISHED, USED, WITHOUT INSTRUCTIONS, WITHOUT ORIGINAL BOX, WITHOUT ANTENNA |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |

