SALE OUT. Asus ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | S
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1CP0-M0EAY0SO
- Saadavus: 1
-
300€
SALE OUT. Asus ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset Intel Z790 | ATX | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL AND ANTENNA INCLUDED
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kiibikomplekt | Intel Z790 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 1.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 120.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL AND ANTENNA INCLUDED |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 13th Gen Intel Core and 12th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

