SALE OUT. Fractal Design Epoch XL Computer Case, White TG RGB Clear Tint | SALE OUT. Fractal Design Case | Epoch XL | White TG R
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-EPO1X-05SO
- Saadavus: 2
-
116€
SALE OUT. Fractal Design Epoch XL Computer Case, White TG RGB Clear Tint | SALE OUT. Fractal Design Case | Epoch XL | White TG RGB Clear Tint | ATX | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5"/2.5", 2 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 8.81 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 7.81 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | Epoch XL |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White TG RGB Clear Tint |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





