SALE OUT. Fractal Design North XL Chalk White TG Clear | SALE OUT. Fractal Design North XL | Chalk White TG Clear | Mid-Tower |
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-NOR1X-04SO
- Saadavus: 1
-
164€
SALE OUT. Fractal Design North XL Chalk White TG Clear | SALE OUT. Fractal Design North XL | Chalk White TG Clear | Mid-Tower | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Draivilahtrid | 2x2.5 2x3.5/2.5 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565.00 mm |
| Gross height (mm) | 553.00 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 326.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 7.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | North XL |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Chalk White TG Clear |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

