SALE OUT. Fractal Design North XL RC Chalk White TG Clear | SALE OUT. SALE OUT. Fractal Design Computer Case | North XL | Chalk
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-NOR1X-06SO
- Saadavus: 1
-
141€
SALE OUT. Fractal Design North XL RC Chalk White TG Clear | SALE OUT. SALE OUT. Fractal Design Computer Case | North XL | Chalk White TG Clear | ATX | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Draivilahtrid | 2x2.5 2x3.5/2.5 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 604.00 mm |
| Gross height (mm) | 608.00 mm |
| Gross weight | 11.60 kg |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 9.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1520.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product family | Computer Case |
| Producer product name | North XL |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Toote värv | Chalk White TG Clear |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



