SALE OUT. Adler | AD 6406 | 1000 W | Black, Stainless steel | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON TOP
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6406SO
- Saadavus: 1
-
23€
SALE OUT. Adler | AD 6406 | 1000 W | Black, Stainless steel | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON TOP
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Eemaldatav nõu | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross height master carton | 550 mm |
| Gross weight | 2.28 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Kaasas kate | Yes |
| Kannu mahutavus | 1.5 L |
| Kogumaht | 1,5 L |
| Laius | 2.1 cm |
| Märgutuli | Yes |
| Mõõtetops | Yes |
| Net weight | 2.00 kg |
| Net weight master carton | 8.6 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 2.5 kg |
| Pakendi kõrgus | 25.5 cm |
| Pakendi laius | 26.5 cm |
| Pakendi sügavus | 26.5 cm |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 6406 |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON TOP |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Tare weight master carton | 1.414 kg |
| Toote värv | Black, Stainless steel |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






