SALE OUT. Adler Bladeless Rechargeable Fan | AD 7343 | Desk Fan | Diameter 14 cm | Number of speeds 3 | White | DAMAGED PACKAGIN
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7343SO
- Saadavus: 1
-
20€
SALE OUT. Adler Bladeless Rechargeable Fan | AD 7343 | Desk Fan | Diameter 14 cm | Number of speeds 3 | White | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | LED display Charging indicator (green light) Charging time: approx. 3.5 hours Working time: max. 6 hours |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Läbimõõt | 14 cm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 72.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 188.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Bladeless Rechargeable Fan |
| Producer product name | AD 7343 |
| Remote control | No |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Desk Fan |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Võnkumine | No |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


