SALE OUT. Adler Blender Smoothie Set | AD 4084 | Tabletop | 1200 W | Jar material BPA-Free | Jar capacity 0.3+0.5+0.5+0.7 L | Ic
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4084SO
- Saadavus: 1
-
25€
SALE OUT. Adler Blender Smoothie Set | AD 4084 | Tabletop | 1200 W | Jar material BPA-Free | Jar capacity 0.3+0.5+0.5+0.7 L | Ice crushing | Stainless Steel | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON THE CUPS
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 2.28 kg |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Kiiruste arv | 1 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Materjal, kann(ud) | BPA-Free |
| Net weight | 1.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 90.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 101.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Blender Smoothie Set |
| Producer product name | AD 4084 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON THE CUPS |
| Suur kann | 0.3+0.5+0.5+0.7 L |
| Tare weight (kg) | 0.81 kg |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




