SALE OUT. Adler Electric Hot water bottle warmer | AD 7427 | Number of heating levels 1 | Number of persons 1 | Remote control |
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7427SO
- Saadavus: 1
-
15€
SALE OUT. Adler Electric Hot water bottle warmer | AD 7427 | Number of heating levels 1 | Number of persons 1 | Remote control | Soft polar | 360 W | Gray | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | On the surface of the fleece cover the temperature is maintained at maximum heating around 50C |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 158.00 mm |
| Gross weight | 2.06 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Infrapunasoojus | No |
| Inimeste arv | 1 |
| Massaažifunktsioon | No |
| Materjal | Soft polar |
| Muud funktsioonid | Soft polar casing Heats up in 15 minutes Keeps warm for up to 5h |
| Net weight | 1.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 485.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 210.00 g |
| PET | 100.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Electric Hot water bottle warmer |
| Producer product name | AD 7427 |
| Remote control | Yes |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Soojendustasemete arv | 1 |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Toote värv | Gray |
| Tüüp | Electric Hot water bottle warmer |
| Võimsus | 360 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





