SALE OUT. Bissell CrossWave OmniForce EdgeFind Select Cordless | Bissell All-in One Multi-Surface Cleaner | CrossWave OmniForce
- TootjadBissell
- Mudel: 4330NSO
- Saadavus: 1
-
225€
SALE OUT. Bissell CrossWave OmniForce EdgeFind Select Cordless | Bissell All-in One Multi-Surface Cleaner | CrossWave OmniForce EdgeFind Select | Cordless operating | Washing function | 25.9 V | Operating time (max) 45 min | Black/Silver | Warranty 24 month(s) | USED AS DEMO, DIRTY
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | FreshStart Odour Management System Easy Empty Tank Strainer Large LCD panel |
| Filtration system | Yes |
| Gross depth (mm) | 264.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross weight | 8.67 kg |
| Gross width (mm) | 291.00 mm |
| Isepuhastuv | Yes |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Märg vaakum | Yes |
| Müratase | 64 dB |
| Net weight | 4.81 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 g |
| Pesemisfunktsioon | Yes |
| Pinge | 25.9 V |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | All-in One Multi-Surface Cleaner |
| Producer product name | CrossWave OmniForce EdgeFind Select |
| Saleout | USED AS DEMO, DIRTY |
| Seadme tüüp | Cordless operating |
| Sobib ruumidele kuni | Up to 350 m |
| Tare weight (kg) | 3.86 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1x ZeroGap Multi-Surface Brushroll 2x FreshStar Filters 1x Storage/Clean-out tray with charger 1x 236ml Natural Multi-Surface Pet cleaning solution 1x 236 ml Freshstart Clean-out Cycle solution |
| TI weight (kg) | 0.38 kg |
| Tolmumaht | 0.44 L |
| Tööaeg (max) | 45 min |
| Toote värv | Black/Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.62 L |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out bissell crosswave omniforce edgefind select cordless bissell all-in one multi-surface cleaner crosswave omniforce, 4330nso, bissell, kodutehnika



