SALE OUT. | Bissell | Spot Cleaner | SpotClean Pro | Corded operating | Washing function | 750 W | Red/Titanium | 24 month(s) |
- TootjadBissell
- Mudel: 1558NSO
- Saadavus: 1
-
189€
SALE OUT. | Bissell | Spot Cleaner | SpotClean Pro | Corded operating | Washing function | 750 W | Red/Titanium | 24 month(s) | - V | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Aku tüüp | - |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | The SpotClean Pro comes with an extra long power cord plus a selection of brushes to remove 'just happened' stains as well as older, ingrained marks wherever they may occur. |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross weight | 7.70 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Imemisvõimsus | 15k Pa |
| Kaabli pikkus | 6.5 m |
| Kõrgus | 35.6 cm |
| Laius | 36 cm |
| Märg vaakum | Yes |
| Müratase | 84 dB |
| Muud funktsioonid | 1.5m extra long hose Portable Lightweight and compact design for storage in small spaces |
| Net weight | 6.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1420.00 g |
| Pesemisfunktsioon | Yes |
| Pinge | - V |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Spot Cleaner |
| Producer product name | SpotClean Pro |
| Puhastamiseks sobivad põrandapinnad | Carpet and area rugs, upholstery, stairs and car |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Seadme tüüp | Corded operating |
| Sügavus | 25 cm |
| Talletamine | Self standing |
| Tare other | 135 g |
| Tare weight (kg) | 1.43 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Includes BISSELL formula |
| TI weight (kg) | 0.519 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 3.5 L |
| Toote värv | Red/Titanium |
| Tüüp | Handheld |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 2.9 L |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



