SALE OUT. | Bosch DesignLine Toaster | TAT3P423 | Power 970 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless steel | Black | D
- TootjadBosch
- Mudel: TAT3P423SO
- Saadavus: 2
-
44€
SALE OUT. | Bosch DesignLine Toaster | TAT3P423 | Power 970 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless steel | Black | DAMAGED PACKAGING AND ITEM BODY
| All | |
| Automaatne hüpikmehhanism | Yes |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | Electronically controlled, smooth rotary controller |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross depth master carton | 740.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross height master carton | 260.00 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Gross width master carton | 223.00 mm |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kõrgeletõste mehhanism | Yes |
| Kõrgus | 19.5 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Laius | 30.0 cm |
| Net weight | 1.98 kg |
| Net weight master carton | 4.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 80.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 205.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| PET | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | DesignLine Toaster |
| Producer product name | TAT3P423 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING AND ITEM BODY |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Sügavus | 17.0 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Tare weight master carton | 0.73 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Viilude arv | 2 |
| Võimsus | 970 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



