SALE OUT. Caso Food Dehydrator | DH 450 | Power 370-450 W | Number of trays 5 | Temperature control | Integrated timer | Black/S
- TootjadCaso
- Mudel: 03165SO
- Saadavus: 1
-
76€
SALE OUT. Caso Food Dehydrator | DH 450 | Power 370-450 W | Number of trays 5 | Temperature control | Integrated timer | Black/Stainless Steel | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED AND DENT ITEM TOP, MISSING INNER PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross height master carton | 500 mm |
| Gross weight | 3.85 kg |
| Gross width (mm) | 375.00 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Inner carton packing Qty | 2 pc(s) |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Metal aluminum | 3.00 g |
| Muud funktsioonid | White LED screen with temperature and time display Cover and base in high-quality stainless steel Practical timer adjustable from 0.5 48 hours (in 0.5 h increments) with acoustic signal when the time is up Plenty of space thanks to 5 stackable, height-adj |
| Net weight | 3.08 kg |
| Net weight master carton | 9.368 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 763.00 g |
| Plaatide arv | 5 |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Food Dehydrator |
| Producer product name | DH 450 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED AND DENT ITEM TOP, MISSING INNER PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.77 kg |
| Tare weight master carton | 1.623 kg |
| Temperatuur | 30 - 70 C |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Tüüp | Food Dryer |
| Võimsus | 370-450 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




