SALE OUT. Caso WaffleUp Waffle Maker, 800 W, Stainless Steel, DAMAGED PACKAGING | Caso WaffleUp | Waffle Maker | 800 W | Number
- TootjadCaso
- Mudel: 02932SO
- Saadavus: 1
-
50€
SALE OUT. Caso WaffleUp Waffle Maker, 800 W, Stainless Steel, DAMAGED PACKAGING | Caso WaffleUp | Waffle Maker | 800 W | Number of pastry 1 | Waffle | Silver | USED, DIRTY, SCRATCHED, MISSING SPATULA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross height master carton | 414 mm |
| Gross weight | 4.26 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Kõrgus | 30 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Laius | 32 cm |
| Lukuga käepide | Yes |
| Materjal | Non-stick coating |
| Muud funktsioonid | LED baking light, 5-heat levels with regulator, Batter overfl ow container (removable) |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.26 kg |
| Net weight master carton | 4.886 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 69.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | WaffleUp |
| Producer product name | Waffle Maker |
| Saia kuju | Waffle |
| Saleout | USED, DIRTY, SCRATCHED, MISSING SPATULA |
| Sügavus | 16.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tare weight master carton | 0.786 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Waffle maker |
| Võileibade arv | 1 |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out caso waffleup waffle maker, 800 w, stainless steel, damaged packaging caso waffleup waffle maker 800 w number, 02932so, caso, kodutehnika, vahvlikupsetajad







