SALE OUT. CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 45 cm | 820 m /h | Touch control | LED
- TootjadCATA
- Mudel: 02130207SO
- Saadavus: 1
-
272€
SALE OUT. CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 45 cm | 820 m³/h | Touch control | LED | White glass | NO ORIGINAL PACKAGING, DENT ON CORPUS, MISSING INNER PACKAGING, DAMAGED FRAME | 33 month(s)
| All | |
| Aastane energiakulu | 58.3 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Äratõmbetõhususe, % | 30.2 % |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Filtripuhastuse indikaator | Yes |
| Filtrite arv | 1 pc(s) |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross weight | 9.60 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 12.5 - 15 cm |
| Intensiivkiirus | Yes |
| Juhtpaneel | Touch Control Panel with authomatic shut-down timer and cleaning filters indicator |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | No |
| Kiiruste arv | 4 |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 30 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 30 cm |
| Kõrgus (minimaalne) | 30 cm |
| Laius | 45 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 2 |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 820 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootor kaasa arvatud | Yes |
| Mootori tüüp | BT2 motor. Extra silent. |
| Mootori võimsus | 280 W |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 65 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 50 dB |
| Net weight | 8.60 kg |
| Nõudepesumasinakindel filter | Yes |
| Õhuvool (aeglane kiirus) | 340 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Pestav filter | Yes |
| Pirni võimsus | 7 W |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | GC DUAL A 45 XGWH/D |
| Puutejuhtimine | Yes |
| Rasva filtrimistõhususe klass | B |
| Rasva filtrimistõhususe, % | 91.2 % |
| Rasvafiltri tüüp | Metallic |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Rõhk (Pa) | 470 Pa |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | NO ORIGINAL PACKAGING, DENT ON CORPUS, MISSING INNER PACKAGING, DAMAGED FRAME |
| Sügavus | 25 cm |
| Süsinikfilter ringlusse ringlusse | No |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tõmbamise tüüp | Outlet tube to the exterior / Recirculating |
| Toote värv | White glass |
| Tüüp | Canopy |
| Valgustõhususe | 16.1 lux/Watt |
| Valgustõhususe klass | C |
| Võimsus | 287 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0.3 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 33 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




