SALE OUT. Delonghi EDG315.B Dolce Gusto Coffee Maker, Black | Delonghi | Coffee Maker | EDG315.B Dolce Gusto | Pump pressure 15
- TootjadDelonghi
- Mudel: EDG315.BSO
- Saadavus: 1
-
83€
SALE OUT. Delonghi EDG315.B Dolce Gusto Coffee Maker, Black | Delonghi | Coffee Maker | EDG315.B Dolce Gusto | Pump pressure 15 bar | Automatic | 1400 W | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 143.00 mm |
| Gross height (mm) | 327.00 mm |
| Gross weight | 2.66 kg |
| Gross width (mm) | 326.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 29 cm |
| Laius | 12 cm |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Net weight | 2.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 113.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | EDG315.B Dolce Gusto |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Sügavus | 27 cm |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 0.8 L |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 23 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


