SALE OUT. Ecovacs Robotic Vacuum Cleaner | DEEBOT X9 PRO OMNI | Wet&Dry | Li-ion | 6400 mAh | Dust capacity 0.22 L | 16600 Pa |
- TootjadEcovacs
- Mudel: DEEBOT X9 PRO OMNI BLACKSO
- Saadavus: 1
-
922€
SALE OUT. Ecovacs Robotic Vacuum Cleaner | DEEBOT X9 PRO OMNI | Wet&Dry | Li-ion | 6400 mAh | Dust capacity 0.22 L | 16600 Pa | Black | DAMAGED PACKAGING, USED, DIRTY, SCRATCHED
| All | |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Dokkimisjaam | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Station actively self-cleaning Auto detergent dispenser Water tank detection Low water level alert Detachable cleaning tank |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 590.00 mm |
| Gross weight | 15.56 kg |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 16600 Pa |
| Interaktiivne kaart | 1 floor map |
| Kõrgus | 9.8 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 12.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2885.00 g |
| Pestav filter | Yes |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Robotic Vacuum Cleaner |
| Producer product name | DEEBOT X9 PRO OMNI |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, USED, DIRTY, SCRATCHED |
| Tare weight (kg) | 3.13 kg |
| TI weight (kg) | 0.39 kg |
| Tolmumaht | 0.22 L |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Ukselävede ületamine | 2 cm |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















