SALE OUT. Ecovacs | Window Cleaning Robot | WINBOT W2 OMNI | Corded | 2800 Pa | White | USED, DIRTY, SCRATCHED, MISSING LIQUID B
- TootjadEcovacs
- Mudel: WINBOT W2 OMNISO
- Saadavus: 1
-
447€
SALE OUT. Ecovacs | Window Cleaning Robot | WINBOT W2 OMNI | Corded | 2800 Pa | White | USED, DIRTY, SCRATCHED, MISSING LIQUID BOTTLE
| All | |
| Aku mahutavus | 4500 mAh |
| Aku tüüp | Lithium |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Max Working Area (full 60 ml reservoir): 30 m Safety Protection Level: 12 Power Outage Protection: 30 mi |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 406.00 mm |
| Gross weight | 8.50 kg |
| Gross width (mm) | 297.00 mm |
| Imemisvõimsus | 2800 Pa |
| Kõrgus | 7.7 cm |
| Laadimisaeg | 3 h |
| Laius | 27.1 cm |
| Müratase | 63 dB |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Window Cleaning Robot |
| Producer product name | WINBOT W2 OMNI |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, DIRTY, SCRATCHED, MISSING LIQUID BOTTLE |
| Seadme tüüp | Corded |
| Sügavus | 27.1 cm |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Power supply, Microfibre wiping pads, WINBOT Cleaning Solution 230mL |
| TI weight (kg) | 0.09 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.06 L |
| Võimsus | N/A W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









