SALE OUT. ETA Vacuum Cleaner | Gold Power 1212 90000 | Cordless operating | 250 W | 21.6 V | Operating time (max) 35 min | Cream
- TootjadETA
- Mudel: ETA121290000SO
- Saadavus: 1
-
93€
SALE OUT. ETA Vacuum Cleaner | Gold Power 1212 90000 | Cordless operating | 250 W | 21.6 V | Operating time (max) 35 min | Cream | Warranty 24 month(s) | DEMO, USED
| All | |
| Aku mahutavus | 250 mAh |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Filtri tüüp | HEPA |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Kõrgus | 104 cm |
| Laadimisaeg | 4.5 h |
| Laius | 25 cm |
| Märg vaakum | No |
| Muud funktsioonid | 3-stage filtration: stainless-steel pre-filter, foam filter and high-quality HEPA filter Self-standing brush head: excellent stability can be stored anywhere |
| Net weight | 2.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 893.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pinge | 21.6 V |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | Gold Power 1212 90000 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DEMO, USED |
| Seadme tüüp | Cordless operating |
| Sügavus | 19 cm |
| Tare weight (kg) | 0.91 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Tolmumaht | 0.4 L |
| Tööaeg (max) | 35 min |
| Toote värv | Cream |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | N/A L |
| Võimsus | 250 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




