SALE OUT. Gorenje Kettle | K15DWS | Electric | 2200 W | 1.5 L | Stainless steel | 360 rotational base | Stainless Steel | DAMAGE
- TootjadGorenje
- Mudel: K15DWSSO
- Saadavus: 1
-
23€
SALE OUT. Gorenje Kettle | K15DWS | Electric | 2200 W | 1.5 L | Stainless steel | 360° rotational base | Stainless Steel | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 266.00 mm |
| Gross depth master carton | 248.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Kõrgus | 24 cm |
| Laius | 23.1 cm |
| Maht | 1.5 L |
| Materjal | Stainless steel |
| mustmetallid | 100.00 g |
| Muud funktsioonid | Convenient one-handed cover opening by button |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 78.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| PET | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | K15DWS |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sügavus | 15.8 cm |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Tüüp | Electric |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | No |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 94.00 g |




