SALE OUT. | Gorenje Kettle | K17DWDII | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless Steel | 360 rotational base | Black | DEMO, SCRATC
- TootjadGorenje
- Mudel: K17DWDIISO
- Saadavus: 1
-
37€
SALE OUT. | Gorenje Kettle | K17DWDII | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless Steel | 360° rotational base | Black | DEMO, SCRATCHED
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 314.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 194.00 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless Steel |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 73.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | K17DWDII |
| Saleout | DEMO, SCRATCHED |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out gorenje kettle k17dwdii electric 2200 w 17 l stainless steel 360 rotational base black demo, scratc, k17dwdiiso, gorenje, veekeetjad, kodutehnika





