SALE OUT. Indesit Washing machine MTWE 71252 WK EE, E, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1200 RPM, Depth 54 cm, White | INDE
- TootjadINDESIT
- Mudel: MTWE 71252 WK EESO
- Saadavus: 1
-
257€
SALE OUT. Indesit Washing machine MTWE 71252 WK EE, E, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1200 RPM, Depth 54 cm, White | INDESIT Washing machine | MTWE 71252 WK EE | Energy efficiency class E | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM | Depth 54 cm | Width 59.5 cm | Display | Big Digit | White | DAMAGED PACKAGING, BROKEN COVER HINGES, UNEVEN GAP BETWEEN THE TOP AND FRONT PANEL, SCRATCHED FRONT PANEL
| All | |
| Aastane energiakulu | 175 kWh |
| Aastane veekulu pesemisel | 9600 L |
| Anti-Crease funktsioon | No |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Big Digit |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 78 kWh |
| Energiakulu tsükli kohta | 1 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Funktsioonid | Autoclean cycles |
| Gross depth (mm) | 590.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 65.60 kg |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | Yes |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Mootori tüüp | Universal |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase (pesu) | 56 dB |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 76 dB |
| Net weight | 64.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 36.00 g |
| Pesuklass | A |
| Pesumaht | 7 kg |
| Pesuprogrammid | Cotton 40 , Cotton 60 , Stirred at 40 , Synthetic fiber 30, Silk 30 , Wool 40 , Fast 30 ', Delicate clothing, Rinse + spin, Centrifuge + drainage, Eco 20-40, 20 C |
| Pesutsükli kestus (kiirprogramm) | 15 min |
| PET | 292.00 g |
| Plastic (No PET) | 928.00 g |
| Pooltäituvuse programm | No |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | MTWE 71252 WK EE |
| Programmide arv | 16 |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | Yes |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, BROKEN COVER HINGES, UNEVEN GAP BETWEEN THE TOP AND FRONT PANEL, SCRATCHED FRONT PANEL |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 54 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 52 L |
| Trumli materjal | Stainless steel |
| Trumli sisetuli | No |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tsükli kestus pesemise | 3:25 h |
| Tüüp | Free standing |
| Ukse värv | Black |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Veekulu tsükli kohta | 44 L |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.33 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 244.00 g |







