SALE OUT. Osram Parathom Reflector LED 12V MR16 35 non-dim 36 3,8W/827 GU5.3 bulb | Osram Parathom Reflector LED | GU5.3 | 3.8 W
- TootjadOsram
- Mudel: 4058075796799SO
- Saadavus: 1
-
3€
SALE OUT. Osram Parathom Reflector LED 12V MR16 35 non-dim 36° 3,8W/827 GU5.3 bulb | Osram Parathom Reflector LED | GU5.3 | 3.8 W | Warm White | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energy consumption | 4.00 kWh/1000h |
| Gross depth (mm) | 111.00 mm |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 168.00 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Karbi sisu | 1pcs bulb |
| Kiirgusnurk | 36 |
| Lampide eluiga | 15000 h |
| Net weight | 0.04 kg |
| Net weight master carton | 1.03 kg |
| Otstarve | Shops Hospitality Museums, art galleries Residential interiors As a downlight for marking walkways, doors, stairs, etc. Spotlighting for accents Display cabinets and shop windows Spotlighting heat-sensitive objects such as food, plants, etc. Outdoor use i |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1305.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Osram |
| Producer product name | Parathom Reflector LED |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Samaväärne pirni võimsusega | 35 W |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.078 kg |
| Tarviku/korgi tüüp | GU5.3 |
| Tehnilised omadused | LED alternative to low voltage halogen lamps Lifetime: up to 15000 h. Not dimmable |
| Temperatuuri kontrollimine | 2700 K |
| Tuhmistatav | No |
| Valguse värv | Warm White |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Võimsus | 3.8 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Vooluallika pinge | 12 V V |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out osram parathom reflector led 12v mr16 35 non-dim 36 3, 8w827 gu53 bulb osram parathom reflector led gu53 38 w, 4058075796799so, osram, kodutehnika



