SALE OUT. Philips Dual Basket Airfryer | NA462/70 4000 Series | Power 2750 W | Capacity 10 L | Rapid Air technology | Black | DA
- TootjadPhilips
- Mudel: NA462/70SO
- Saadavus: 1
-
190€
SALE OUT. Philips Dual Basket Airfryer | NA462/70 4000 Series | Power 2750 W | Capacity 10 L | Rapid Air technology | Black | DAMAGED PACKAGING, DAMAGED PLASTIC AT BACK
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 11.23 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Kõrgus | 39.9 cm |
| Laius | 23.3 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 10 L |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 8.98 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2135.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 115.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Dual Basket Airfryer |
| Producer product name | NA462/70 4000 Series |
| Programmide arv | 6 |
| Rapid Air tehnoloogia | Yes |
| Reguleeritav termostaat | No |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, DAMAGED PLASTIC AT BACK |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 46.9 cm |
| Tare weight (kg) | 2.25 kg |
| Tehnoloogia | Rapid Air technology |
| Temperatuur | 40-200 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 2750 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

