SALE OUT. Philips Hue Inara Outdoor wall light | E27 | 7 W | Warm white | DAMAGED PACKAGING
- TootjadPhilips Hue
- Mudel: 8719514388512SO
- Saadavus: 1
-
89€
SALE OUT. Philips Hue Inara Outdoor wall light | E27 | 7 W | Warm white | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 1.88 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Kaitseklaas | IP44 |
| Lampide eluiga | 15000 h |
| Muud funktsioonid | Philips Hue App: Android 10.0 and above, iOS 16 or later |
| Net weight | 0.99 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Pirni tüüp | LED |
| Plastic (No PET) | 190.00 g |
| Producer | Philips Hue |
| Producer product name | Inara Outdoor wall light |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.89 kg |
| Tarviku/korgi tüüp | E27 |
| Tuhmistatav | Yes |
| Valguse värv | Warm white |
| Valgusvoog | 550 lm |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Võimsus | 7 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Vooluallika pinge | 220-240 V |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out philips hue inara outdoor wall light e27 7 w warm white damaged packaging, 8719514388512so, philips hue, kodutehnika



