SALE OUT. Shark StainStriker HairPro Deep cleaner PX250EUT | Shark USED, DIRTY, MISSING 1 UNIT LIQVID BOTTLE
- TootjadShark
- Mudel: PX250EUTSO
- Saadavus: 1
-
188€
SALE OUT. Shark StainStriker HairPro Deep cleaner PX250EUT | Shark USED, DIRTY, MISSING 1 UNIT LIQVID BOTTLE
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 353.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 6.90 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| PET | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Shark |
| Saleout | USED, DIRTY, MISSING 1 UNIT LIQVID BOTTLE |
| Tare weight (kg) | 2.90 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













