SALE OUT. TEFAL | Steamer | DT9100E0 | Handheld | 1600 W | 0.2 L | 30 g/min | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON TOP
- TootjadTEFAL
- Mudel: DT9100E0SO
- Saadavus: 1
-
85€
SALE OUT. TEFAL | Steamer | DT9100E0 | Handheld | 1600 W | 0.2 L | 30 g/min | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON TOP
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross height (mm) | 296.00 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross weight | 3.36 kg |
| Gross width (mm) | 238.00 mm |
| Gross width master carton | 490 mm |
| Juhtme pikkus | 3 m |
| Muud funktsioonid | Removable water tank. 3 steam settings. Autonomy 9 min. Vertical usage. Steam readiness indicator. |
| Net weight | 2.50 kg |
| Net weight master carton | 12.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 760.00 g |
| Pidev auruvoog | 30 g/min |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Steamer |
| Producer product name | DT9100E0 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON TOP |
| Soojenemisaeg | 40 s |
| Tare weight (kg) | 0.86 kg |
| Tare weight master carton | 2 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Brush for thicker fabrics, anti-condensation cover |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Handheld |
| Varieeruv aur | Yes |
| Veemahuti suurus | 0.2 L |
| Võimsus | 1600 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 21 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






