SALE OUT. Tristar Free standing table hob | KP-6245 | Number of burners/cooking zones 2 | Rotary | White | DAMAGED PACKAGING | E
- TootjadTristar
- Mudel: KP-6245SO
- Saadavus: 1
-
18€
SALE OUT. Tristar Free standing table hob | KP-6245 | Number of burners/cooking zones 2 | Rotary | White | DAMAGED PACKAGING | Electric
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 60 Hz |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 3.35 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 100 cm m |
| Kaabli pikkus | 100 cm m |
| Kaal | 3.44 kg |
| Karbikujundus | Tabletop |
| Kontrolli tüüp | Rotary |
| Läbimõõt | Hot plate 1: 15.5 cm Hot plate 2: 18.5 cm cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Muud funktsioonid | Adjustable thermostat 5 adjustable settings Heat resisting housing Automatic shut off with interference Power indication light Anti slip feet |
| Net weight | 3.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 119.00 g |
| Plastic (No PET) | 81.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Free standing table hob |
| Producer product name | KP-6245 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Suur põleti-/küpsetusala | 1500 W |
| Suur põleti/küpsetustsooni diameeter | 18.5 cm |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 750 W |
| Tavasuuruses põleti/küpsetustsooni diameeter | 15.5 cm |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Hot plate |
| Võimsus | 1500 W 1100 W W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out tristar free standing table hob kp-6245 number of burnerscooking zones 2 rotary white damaged packaging e, kp-6245so, tristar, lauapliidid, kodutehnika



