SALE OUT. Xiaomi Cordless Hair Straightener Brush EU | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Temperat
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR07RFEUSO
- Saadavus: 1
-
52€
SALE OUT. Xiaomi Cordless Hair Straightener Brush EU | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Temperature (min) 160 °C | Temperature (max) 200 °C | DEMO, SCRATCHED
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 49.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 93.00 mm |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2882.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Cordless Hair Straightener Brush EU |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DEMO, SCRATCHED |
| Soojenemisaeg | N/A s |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 200 C |
| Temperatuur (min) | 160 C |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



