SALE OUT. Xiaomi Smart Air Purifier Elite Filter | DEMO
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR6358GLSO
- Saadavus: 1
-
64€
SALE OUT. Xiaomi Smart Air Purifier Elite Filter | DEMO
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 292.00 mm |
| Gross depth master carton | 645 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross height master carton | 645 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 292.00 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Muud funktsioonid | The primary filter traps dust, hairs, and fine crumbs, among other larger particles, and is resistant to creases, oil, acids, and more to ensure a long lifespan. Xiaomi's High Efficiency Filter 99.98% elimination of 0.3 m particles. Remove allergens such |
| Net weight | 0.70 kg |
| Net weight master carton | 14.796 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 126.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Air Purifier Elite Filter |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DEMO |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 3.112 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 21 month(s) |
| WEEE tax | No |


