SALE OUT. Xiaomi Vacuum Cleaner | G30 Max EU | Cordless operating | 700 W | 28.8 V | Grey | Warranty 24 month(s) | USED, DIRTY,
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08C6EUSO
- Saadavus: 1
-
288€
SALE OUT. Xiaomi Vacuum Cleaner | G30 Max EU | Cordless operating | 700 W | 28.8 V | Grey | Warranty 24 month(s) | USED, DIRTY, MISSING INNER PACKAGING, MISSING POWER CHARGER
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 783.00 mm |
| Gross height (mm) | 158.00 mm |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Gross width (mm) | 382.00 mm |
| Laadimisaeg | 3.5 h |
| Märg vaakum | No |
| Net weight | 5.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pinge | 28.8 V |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | G30 Max EU |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | USED, DIRTY, MISSING INNER PACKAGING, MISSING POWER CHARGER |
| Seadme tüüp | Cordless operating |
| Tare weight (kg) | 2.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.06 kg |
| Tolmumaht | 0.8 L |
| Toote värv | Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | N/A L |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






