SALE OUT. Caso Roll for Vacuum sealer 20x600cm | Caso | Foil rolls | 01221 | 2 units | Dimensions (W x L) 20 x 600 cm | Transpar
- TootjadCaso
- Mudel: 01221SO
- Saadavus: 1
-
8€
SALE OUT. Caso Roll for Vacuum sealer 20x600cm | Caso | Foil rolls | 01221 | 2 units | Dimensions (W x L) 20 x 600 cm | Transparent | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Karbi sisu | 2 pcs |
| Kogus pakendi kohta | 2 units |
| Mõõdud (l x s x k) | 20 x 600 cm mm |
| Mõõdud (laius x pikkus) | 20 x 600 cm |
| Muud funktsioonid | Strong & tearproof, With ribbes for an optimale vacuum, Robust weld, Prevents freezer burn, Boil-proof, Mikrowave capable |
| Net weight | 0.40 kg |
| Net weight master carton | 3.294 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 420 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 408 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Foil rolls |
| Producer product name | 01221 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sobilik | Suitable for all CASO vacuum sealers and for the brands FreshVAC, WMF, Rommelsbacher, LAICA, Gastroback, Foodsaver, Solis, Steba, Lava, Ohmex, Flaem Nuova and many more |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.266 kg |
| Toote värv | Transparent |
| Tüüp | Vacuum sealer's sleeve |
| Volume (m3) | 0.0019845 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



