SALE OUT. Deepcool | Laptop cooler Wind Pal FS , slim, portabel , highe performance, two 140mm fans, 2 xUSB Hub, up tp 17" | DAM
- TootjadDeepcool
- Mudel: DP-N222-WPALFSSOnenaudoti
- Saadavus: 1
-
11€
SALE OUT. Deepcool | Laptop cooler Wind Pal FS , slim, portabel , highe performance, two 140mm fans, 2 xUSB Hub, up tp 17" | DAMAGED PACKAGING | 382x262x46mm mm | 922g g
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross depth master carton | 547 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross height master carton | 438 mm |
| Gross weight | 1.14 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Gross width master carton | 671 mm |
| Kaal | 922g g |
| Kõrgus | 382x262x46mm cm |
| Laius | 382x262x46mm cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 382x262x46mm mm |
| Muud funktsioonid | 180mm big fan provides optimal airflow Unique metal mesh design allows quick ventilation USB pass-through connector for easy USB device connection Angle adjustable provides the most comfort in use Anti-slip design ensures notebook safety., Compatible with |
| Net weight | 1.00 kg |
| Net weight master carton | 17.424 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 793.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Laptop cooler Wind Pal FS , slim, portabel , highe performance, two 140mm fans, 2 xUSB Hub, up tp 17" |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sügavus | 382x262x46mm cm |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Tare weight master carton | 2.733 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


