SALE OUT. Logilink BP0046 Quad Monitor Desk Stand 13"-32'' | Logilink | Desk Mount | BP0046 | 13-32 " | Maximum weight (capacity
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0046SO
- Saadavus: 1
-
51€
SALE OUT. Logilink BP0046 Quad Monitor Desk Stand 13"-32'' | Logilink | Desk Mount | BP0046 | 13-32 " | Maximum weight (capacity) Carrying capacity of each arm: Max. 8 kg kg | DAMAGED PACKAGING | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross weight | 7.65 kg |
| Gross width (mm) | 308.00 mm |
| Kaldenurk | -45/+45 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | Carrying capacity of each arm: Max. 8 kg kg |
| Muud funktsioonid | Suitable for 13 32" LCD, LED, PC and TV monitors. Maximum arm length: Each 460 mm For 4 monitors |
| Net weight | 5.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 56.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2220.00 g |
| Pöördenurk | rotation -180 /+180 |
| Producer | Logilink |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Screen size compatibility | 13-32 " |
| Tare weight (kg) | 2.22 kg |
| Toote nimetus | BP0046 |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


