SALE OUT. | Xiaomi | Auto-Empty Station | Number of bags 2 | Black | DEMO
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR5196EUSO
- Saadavus: 3
-
23€
SALE OUT. | Xiaomi | Auto-Empty Station | Number of bags 2 | Black | DEMO
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 437.00 mm |
| Gross height (mm) | 297.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| Kottide arv | 2 |
| Muud funktsioonid | 4L super antibacterial dust bag One-key control of cleaning/dust collection Dust collection/charging 2 in 1 Straight line and transparent air duct design |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Auto-Empty Station |
| Saleout | DEMO |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tolmukoti mahutavus | 4 L |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvus | For Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 6 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out xiaomi auto-empty station number of bags 2 black demo, bhr5196euso, xiaomi, robottolmuimejad, lisaseadmed


